İki Çocuk Annesi Mülkiye Demir Kılınç’a “Hapiste Kalabilir” Raporu

İki Çocuk Annesi Mülkiye Demir Kılınç’a “Hapiste Kalabilir” Raporu
Özgür ve Lorin adlı iki çocuğu bulunan Mülkiye Demir Kılınç, iki çocuğuyla beraber hapishaneye girme tehlikesiyle karşı karşıya. Çalıştığı Mezopotamya Kültür Merkezi’nde kitap sattığı kişinin “kitapların dağa gideceğini biliyordu” şeklindeki ifadesi üzerine “terör örgütüne yardım ve yataklık ettiği” gerekçesiyle kendisine 2 yıl 1 ay hapis cezası verilen ve bu hapis cezası Yargıtay tarafından da onaylanan Mülkiye Demir Kılınç ikiz bebekleriyle beraber hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya.yazının devamini okumak için tıklayınız http://www.trkahkaha.com

Hapiste Çocuk

Özgür ve Lorin adlı iki çocuğu bulunan Mülkiye Demir Kılınç, iki çocuğuyla beraber hapishaneye girme tehlikesiyle karşı karşıya. Çalıştığı Mezopotamya Kültür Merkezi’nde kitap sattığı kişinin “kitapların dağa gideceğini biliyordu” şeklindeki ifadesi üzerine “terör örgütüne yardım ve yataklık ettiği” gerekçesiyle kendisine 2 yıl 1 ay hapis cezası verilen ve bu hapis cezası Yargıtay tarafından da onaylanan Mülkiye Demir Kılınç ikiz bebekleriyle beraber hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya. Yüzde 43 bedensel engelini ve ikiz bebeklerini gerekçe göstererek ceza ertelemesi talebinde bulunan Kılınç’a Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından “hapishanede kalabilir” raporu verilmiş.

Bu akıl dışı davaya ve son gelişmelere dair BirGün gazetesinin 14 Temmuz 2014 tarihli haberini okuyucularımızla paylaşıyoruz:

İkiz bebeklerin annesi Mülkiye Demir’e hastaneden kötü haber

 BirGün 14 Temmuz 2014

Haseki Hastanesi, ‘panik atak’, ‘görme bozukluğu’ ve ‘yüzde 43 bedensel engeli’ cezaevinde yatmaya engel görmeyince, Mülkiye Demir Kılınç’a cezaevi yolu göründü.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2 yıl 1 ay hapis…

View original post 156 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s